Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зустрічі з нашими героями-захисниками

Date: 17 травня 2023 о 10:45, Refreshed 17 травня 2023 о 10:49
61 view

Минулого тижня на теренах нашого ліцею відбулися важливі зустрічі для всієї шкільної родини, зустрічі з нашими героями-захисниками, випускниками нашого ліцею Давидюком Павлом, Потаповим Михайлом і Якимчуком Олексієм.Вони боронять нашу країну на різних ділянках фронту,але в ці травневі дні приїхали у невелику відпустку і завітали до рідного закладу.

І якщо декілька років тому ці юнаки, усміхнені та веселі, проживали свої шкільні роки, то сьогодні перед нами стояли мужні, хоробрі, відважні та зовсім по-дитячому дорослі чоловіки. Нині наша держава переживає дуже складний період, і обороняти та захищати її потрібно таким незламним і сильним духом як наші гості, низький уклін їм за те, що оберігають наш спокій.

Дивлячись в ці молоді очі, у яких попереду все життя, ти стикаєшся  болем і шаленою жагою до помсти. Страх? Страху ми не бачили, бачили посмішки, чули безліч життєвих та страшних сьогоденню історій. Молоді і, такі юні хлопці, дивлячись в очі смерті, бажають перемоги, відстояти свою країну, свої права, кордони та незалежність. Саме з метою виховання в учнях патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, утвердження свідомості і в почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України відбулись такі зустрічі.

З розповідей хлопців вразило те, що є багато добровольців, які могли б сидіти вдома, біля сімей, але прийшли на оборону держави, розуміючи, що ідуть захищати свої домівки від ворога. Війна страшна для всіх. Але хлопці заспокоювали тим, що наші військові незламні  та сильні, вони змотивовані обороняти сім’ї, родини, батьківщину.  Присутні подякувати гостям за те,що вони багато розказали  про бойові будні . Були вдячні їм всім за те, що вони дарують нам захист, за те, що ми можемо тут спокійно жити, розвиватися та процвітати.

Дорогі наші випускники, чекаємо на кожного з вас живим та неушкодженим вдома з перемогою.

Сергій Соколець, Тетяна Шендер

Мирутинський ліцей

Comments:
Only authorized users can leave comments.